DAILĖS TERAPIJOS STUDIJA » SPECIALISTAI

 

 

SIGITA KUPČIŪNIENĖ - dailės terapeutė, konsultantė, studijos vadovė.

Išsilavinimas: 1998 m. įgijau meninį, dailininko-keramiko, meistro išsilavinimą, 2004 m. - socialinio darbo bakalauras, 2008 m. - socialinio darbo - meno terapijos šakos magistras. Nuo 2004 m. tobulinuosi įvairiuose seminaruose meno/ muzikos bei dailės psichoterapijos seminaruose.

Darbo patirtis: nuo 2004 m. taikau kūrybinės raiškos, dailės terapijos metodus  įvairioms grupėms. Dirbau su socialinės rizikos šeimomis,  paaugliais, vaikais, senjorais ir besilaukiančiomis moterimis. Dirbau socialine darbuotoja, užimtumo terapeute, konsultavau individualiai psichikos sveikatos sutrikimų turinčius asmenis.

Vedžiau grupes, paskaitas,  mokymus, seminarus specialistams.

Nuo 2006 m. esu Lietuvos dailės terapijos taikymo (dabar LDTA) asociacijos narė. Esu dailės terapeutė-profesijos pradininkė. (Patvirtinta 2016 08 22) Vedu dailės terapijos, kūrybinės raiškos užsiėmimus grupėms. Rengiu seminarus, kūrybinius vakarus, renginius. Dirbu grupėse ir individualiai su vaikais ir suaugusiais, taikau dailės terapiją, konsultuoju, šeimas, suaugusius.  Taip pat dėstau kaip lektorė dailės terapijos magistrantūros studentaams Kaune. Savo darbe apjungiu dailės terapijos,  psichologijos, psichoterapijos, švelniosios bionergetikos žinias bei darbo metodus.

Dominančios sritys: įvairios meno psichoterapijos  formos. Taip pat domiuosi ir kitais holistiniais (apimančiais visą žmogaus sistemą) individo sveikatinimo būdais. Domina ekologijos tema. Etnotematika ir Lietuvių kultūros paveldas. Baigiau Švelniosios bionergetikos kursą. Nuolat dalyvauju ir mokausi įvairiuose seminaruose savęs tobulinimui, pažinimui ir augimui.

Pomėgiai: Skaitiniai, vaikščiojimas ir idėjų generavimas, gamta ir patyrimai gamtoje, bendravimas su žmonėmis, mokymasis tiesiog būti, juoko terapija :) Taip pat, įvairios praktikos, ypač prie vandens telkinių, miške. Šokis, muzika, kūryba. Gamta, medžiai, gyvūnija. Stengiuosi, bent kartą per savaitę atlikti sveikatinimo praktikas. Labai mėgstu skaityti knygas, patinka jas  apmastyti, analizuoti. 

 

Tikiu, kad žmogus - sociali būtybė ir gali nuveikti daug daugiau veikdamas grupėje. Tikiu, kad vienaip ar kitaip pažvelgus pamatysime, kad visi esame viena, todėl turime rūpintis ne tik savimi, bet ir pasauliu kuriame gyvename.