PASLAUGOS » Suaugusiems

Keramikos dirbtuvės "Molio kalba"

Rytinė grupė- trečiadieniais nuo 11:00 - 12:30 (grupė renkama nuo rugsėjo)

Vakarinė grupė-trečiadieniais nuo 18:30-20:00.

Galite dalyvauti ir kartu su šeimomis ir vaikais, ketvirtadieniais nuo 18 val.- 19:30.

 

Molis tai natūrali, plastiška ir "jauki" medžiaga, tuo tarpu lipdymas - tikras malonumas, atgaiva sielai.  Šiuose užsiėmimuose Jūs ne tik sužinosite daugiau apie molį ir jo rūšis. Bet ir apie molio plastiškumo galimybes, dekoravimą. Galėsite nusilipdyti įvairiausių keramikinių dirbinių, indų, dekoracijų sau, namams arba dovanai. Darbai dekoruojami įspaudais, raižiniais, klijuojamais ornamentais, spalvinami angobu, o kartą išdegus – glazūruojami. Tam, kad gauti išdegtą dirbinį reikalingi du susitikimai. Pirmųjų dirbtuvių metu supažindiname jūs su moliu, jo rūšimis ir galimybėmis, lipdome bei paruošiame molinį indą/daiktą degimui. Dirbinių degimas vyksta vietoje. Antrųjų dirbtuvių metų darbai glazūruojami, dažomi, dengiami angobu. Angobas (pranc. engobe) – plonas balto arba spalvoto molio, porceliano sluoksnis, kuriuo dengiamas padžiovinto arba išdegto keramikos dirbinio paviršius. Po to dirbinys dar kartą degamas. Angobu ar glazūra išlyginamas paviršiaus rupumas, pakeičiama spalva, sumažinamas dirbinio sienelių pralaidumas skysčiui, dirbinys įgauna unikalų faktūriųkumą, spalvingumą. Po antro degimomolio dirbinys atiduodamas jums išsinešti.

Galbūt šio užsiėmimo norėtumėte savo artimajam – draugui, šeimos nariui? Tai įgyvendinti galite padovanodami dovanų kuponą.

Užsiėmimo kaina asmeniui 12 eur. Abonentas (kartą per savaitę)45 eur.

 

 

"Individualios relaksacijos sesijos vaikams ir suugusiems"

Individualios sesijos suaugusiems, kurių metu galite išmokti kaip naudoti atsipalaidavimo metodus sau.

Relaksacija apima: autogeninę treniruotę, vizualizavimo ir kvėpavimo pratimus.

Autogeninę  treniruotę naudoju kaip integralų metodą relaksacijai savo darbo praktikoje kartu su dailės terapijos metodais, meditatyviomis, ar vizualinėmis technikomis (Sigita).http://www.raiskosterapija.lt/raiskos-terapijos-studija/specialistai-38/lt/

 

Vien taikant autogeninę treniruotę žmogus išmoksta padėti pats sau. Galima išmokti padėti savo vaikams, sutuoktiniui. Ši technika padeda nurimti,  atsipalaiduoti, geriau užmigti.

Šis metodas naudojamas labai senai, kai  meditacijos Lietuvoje dar nebuvo.  Einame per kūno atpalaidavimą, rankų, kojų apsunkinimą, šilumos pojučio sužadinimą. Autogeninėje treniruotėje vizualizuojame savo kūną, veikiame patys save, tam  nenaudojami kokie tai  specialūs ezoteriniai ar dvasiniai aspektai, religiniai mokymai tuo labiau smilkalai, gėrimai, arbatos etc.

Pradžioje eigos reikėtų išmokti todėl reikalingas vedantysis asmuo Daugiau čia:http://www.raiskosterapija.lt/naujienos-25/lt/2018-06-25-individualios-relaksacijos-sesijos-vaikams-ir-suaugusiems-199.html

 

 

Susisiekite su mumis!